District 1-6A

 El Paso Americas El Paso Americas 0-0 0-0
 El Paso Coronado El Paso Coronado 0-0 0-0
 El Paso Eastwood El Paso Eastwood 0-0 0-0
 El Paso El Dorado El Paso El Dorado 0-0 0-0
 El Paso Franklin El Paso Franklin 0-0 0-0
 El Paso Montwood El Paso Montwood 0-0 0-0
 El Paso Pebble Hills El Paso Pebble Hills 0-0 0-0
 El Paso Socorro El Paso Socorro 0-0 0-0

District 2-6A

 Amarillo Tascosa Amarillo Tascosa 0-0 0-0
 Midland Midland 0-0 0-0
OLYMPUS DIGITAL CAMERA Midland Lee 0-0 0-0
 Odessa Odessa 0-0 0-0
 Odessa Permian Odessa Permian 0-0 0-0
 San Angelo Central San Angelo Central 0-0 0-0
 Wolfforth Frenship Wolfforth Frenship 0-0 0-0

District 3-6A

 Abilene Abilene 0-0 0-0
 Haltom City Haltom City 0-0 0-0
 Keller Keller 0-0 0-0
 Keller Central Keller Central 0-0 0-0
 Keller Fossil Ridge Keller Fossil Ridge 0-0 0-0
Keller Timber Creek Keller Timber Creek 0-0 0-0
 Weatherford Weatherford 0-0 0-0

District 4-6A

 Arlington (2) Arlington 0-0 0-0
 Arlington Bowie Arlington Bowie 0-0 0-0
 Arlington Sam Houston Arlington Houston 0-0 0-0
 Arlington Lamar Arlington Lamar 0-0 0-0
 Arlington Martin Arlington Martin 0-0 0-0
 Fort Worth Paschal Fort Worth Paschal 0-0 0-0
 Mansfield Mansfield 0-0 0-0
 North Crowley North Crowley 0-0 0-0

District 5-6A

 Euless Trinity Euless Trinity 0-0 0-0
 Hurst L.D. Bell Hurst L.D. Bell 0-0 0-0
 Lewisville Lewisville 0-0 0-0
 Lewisville Flower Mound Lewisville Flower Mound 0-0 0-0
 Lewisville Hebron Lewisville Hebron 0-0 0-0
 Lewisville Marcus Lewisville Flower Mound Marcus 0-0 0-0
 Trophy Club Byron Nelson Byron Nelson 0-0 0-0
 Southlake Carroll Southlake Carroll 0-0 0-0

District 6-6A

 Allen Allen 0-0 0-0
 Denton Guyer Denton Guyer 0-0 0-0
 McKinney McKinney 0-0 0-0
 McKinney Boyd McKinney Boyd 0-0 0-0
 Plano Plano 0-0 0-0
 Plano East Plano East 0-0 0-0
 Plano West Plano West 0-0 0-0
 Wylie Wylie 0-0 0-0

District 7-6A

 Cedar Hill Cedar Hill 0-0 0-0
 DeSoto logo DeSoto 0-0 0-0
 Duncanville Duncanville 0-0 0-0
 Grand Prairie Grand Prairie 0-0 0-0
 Grand Prairie Young Women's Leadership Academy Grand Prairie Young Women’s Leadership Academy 0-0 0-0
 Irving Irving 0-0 0-0
 Irving MacArthur Irving MacArthur 0-0 0-0
 Irving Nimitz Irving Nimitz 0-0 0-0
 South Grand Prairie South Grand Prairie 0-0 0-0

District 8-6A

 Belton Belton 0-0 0-0
 Copperas Cove Copperas Cove 0-0 0-0
 Killeen Killeen 0-0 0-0
 Killeen Ellison Killeen Ellison 0-0 0-0
 Killeen Harker Heights Killeen Harker Heights 0-0 0-0
 Killeen Shoemaker Killeen Shoemaker 0-0 0-0
 Red Cutout outlined midway panthers Waco Midway 0-0 0-0