GIRLS
CLASS 6A
AREA
Region I
Mansfield vs. Odessa
Keller vs. Midland
San Angelo Central vs. Lewisville Flower Mound Marcus
Duncanville vs. Allen
Frenship vs. Keller Timber Creek
El Paso Franklin vs. Arlington Martin
Lewisville Hebron vs. Irving Nimitz
Southlake Carroll vs. Belton

Region II
Conroe the Woodlands vs. Garland Rowlett
Rockwall @ Garland Naaman Forest; Friday, 7 p.m.
Klein Collinns vs. Round Rock Cedar Ridge
Klein vs. Round Rock Westwood
Garland Sachse vs. Tyler Lee
Coppell vs. Conroe Woodlands College Park
Round Rock vs. Klein Oak
Pflugerville Hendrickson vs. Houston Memorial

Region III
Fort Bend Ridge Point vs. Cypress Woods
Katy Cinco Ranch vs. Langham Creek
League City Clear Springs vs. Humble Atascocita
League City Clear Falls vs. Baytown Goose Creek Memorial
Cypress Fair vs.
Cypress Ranch vs. Katy Seven Lakes
Deer Park vs. Clute Brazoswood
Humble Kingwood vs. Friendswood

Region IV
San Antonio Brandeis vs. Austin Westlake
Cibolo Steele vs. San Antonio Johnson
Los Fresnos vs. McAllen Memorial
Brownsville Rivera vs. Eagle Pass
San Antonio Reagan vs. Smithson Valley
Austin Vandegrift vs. Schertz Clemens
McAllen vs. Brownsville Hanna
San Antonio Southwest vs. Harlingen South


BI-DISTRICT
Region I
Mansfield 4, Abilene 2
Odessa 3, El Paso Socorro 1
Keller 3, Arlington Lamar 1
Midland 1, El Paso El Dorado 0
San Angelo Central 5, Irving MacArthur 0
Lewisville Marcus 3, Plano West 0
Duncanville 1, Copperas Cove 0
Allen 2, Byron Nelson 0
Frenship 5, El Paso Eastwood 0
Keller Timber Creek 2, Arlington 1
El Paso Franklin 0, Odessa Permian 0 (Franklin wins shootout 4-2)
Arlington Martin 3, Keller Central 1
Lewisville Hebron 2, Plano 1
Irving Nimitz 2, Waco Midway 1
Southlake Carroll 2, McKinney Boyd 1 – OT
Belton 4, Cedar Hill 1

Region II
Conroe the Woodlands 2, Mesquite Horn 0
Garland Rowlett 1, Richardson Pearce 0
Rockwall 6, Conroe Oak Ridge 0
Garland Naaman Forest 4, Richardson Lake Highlands 0
Klein Collins 3, Spring 0
Round Rock Cedar Ridge 7, Austin Del Valle 0
Klein 4, Houston Aldine 0
Round Rock Westwood 5, Austin Bowie 1
Garland Sachse 4, Dallas White 0
Tyler Lee 4, Lufkin 0
Coppell 3, Garland Lakeview Centennial 0
Conroe Woodlands College Park 2, Longview 1 (shootout)
Round Rock 2, Austin Anderson 2 (Round Rock wins shootout 3-1)
Klein Oak 4, Houston MacArthur 0
Pflugerville 10, San Marcos 0
Houston Memorial 6, Aldine Davis 0

Region III
Fort Bend Ridge Point 1, Katy Taylor
Cypress Woods 6, Houston Chavez 1
Katy Cinco Ranch 6, Fort Bend Austin 0
Langham Creek 2, Houston Westside 0
League City Clear Springs 1, Pearland Dawson 0
Humble Atascocita 2, Pasadena Dobie 0
League City Clear Falls 1, Pearland 1 (League City Clear Falls wins shootout)
Goose Creek Memorial 1, La Porte 0
Cypress Fair 2, Houston Bellaire 1
Katy Tompkins vs. Fort Bend Kempner; PPD
Cypress Ranch 9, Houston Lamar 0
Katy Seven Lakes 4, Fort Bend Clements 1
Deer Park 4, Humble Summer Creek 0
Clute Brazoswood 3, Houston Clear Lake 1
Humble Kingwoood 4, Beaumont West Brook 0
Friendswood 2, Richmond George Ranch 0

Region IV
San Antonio Brandeis 2, New Braunfels Canyon 1 – OT
Austin Westlake 2, San Antonio Churchill 0
Cibolo Steele 7, San Antonio Brennan 1
San Antonio Johnson 2, Lake Travis 1
Los Fresnos 4, Edinburg North 0
McAllen Memorial 4, South San Antonio 3
Brownsville Rivera 3, Edinburg Economedes 1
Eagle Pass 1, La Joya Juarez-Lincoln 0
San Antonio Reagan 5, Buda Hays 1
Smithson Valley 1, San Antonio O’Connor 0
Austin Vandegrift 2, San Antonio Lee 0
Schertz Clemens 1, San Antonio Clark 0
McAllen 9, Laredo United South 1
Brownsville Hanna 1, PSJA Southwest 1 – (Hanna wins shootout)
San Antonio Southwest 4, La Joya 0
Harlingen South 6, Edinburg Vela 1